Ulg väerõivad

VÄERÕIVAD

Riided me seljas kannavad endas eraldi energiakoodi ning olles väga tihedasti asetatud meie energiakehasse on neil tugev mõju nii meie tunnetusele kui olemusele. Õige häälestuse ja taotlusega riideese on võimsam kui mistahes turvis või raudrüü, võimendades, tervendades keha või hoides meie sügavat sisemist rahu.

Kõik esemed siin on saavad energeetiliselt ülima täpsusega häälestatud selle kandjale ning loodud kandma just teda toetavat unikaalset energiakoodi. Võimendades ja tervendades kandja väge ning olemust.

Kõik esemed valmivad vastavalt tellimusele, läbides unikaalse rituaali ning on alati unikaalsed ja energias kordumatud.

Ulg väeküünlad

KÜÜNLAD

Küünlaleegis kõlab hingekeel ning läbi leegi ellu kutsumise avame oma hingevalguse, nii luues kanali erinevate energiatasandite vahel. Mis võimaldab meil tervendada keha ning meelt, luua uut energiat või ammutada ja edastada informatsiooni.

Hoolikalt valitud koostisained, peidavad endas kogu universumi teavet ning tarkust, punutuna puhtast maagialõngast kandmaks üllamat taotlust. Toetavad ULG küünlad ainiti leegilooja taotlusi ning võimendavad tema energiat ja hingevalguse sära. Aidates tervendada, luua ning avarduda kogu oma olemuses.