<img src="https://ulg.ee/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Untitled-design-18-pmmjx4muikjxructhwb81fap7k0xjt5rqgql9glkow.png" title="Energiatöö" alt="ULG" />
ULG

ENERGEETILINE TERVENDUS

Kõik meie ümber ja sees on energia, mis asetseb erivormis ja sageduses. Eenergiatöö eesmärk on häälestada ning suunata energiad liikuma kõige optimaalsemal viisil. Et keha ja vaim saaksid vabaneda pingetest, tekkinud ummikutest ning tervendada iseend.

Energiatöö on alati individuaalne ning sügavalt personaalne. Lähtudes alati inimesest ja  tema energiast. Koosnedes erinevates teraapia ja tervendusvormidest, olles samas igakord erinev ja unikaalne. 

Kui tunned, et saan sind kuidagi aidata, siis järgi seda tunnet ja küsi.

ULG

ENERGIA PUHASTUS & HÄÄLESTUS

Energia täidab meid ümbritseva ruumi ja esemed. Ilma selge häälestuse ning suunamiseta, võib meid ümbritsev keskond hakata pärssima meie energiavoogusid. Neelates jõudu ning tekitades pingekohti.

Õigesti häälestatud ja puhas keskkond aga annab tohutu võimenduse ja lubab terveneda. 

Energia häälestust saab teha nii ühele ruumile, tervele majale, kodule, maale või ettevõttele.

ULG

TEERITUAAL

Tee kannab aastatuhandete pikkust tarkust ning iidseid raviomadusi. Toetades keha ja vaimu sünergiat, häälestades energiad õigesse voolamisse ning luues mõtte klaarsuse. Võimaldades näha elu selgemini ning mõista, mis parasjagu on tõeliselt oluline. Harjutades leidma fookust ning treenides seda hoidma.

Teerituaal aitab leida iseenda keset ning seeläbi ka vastuseid küsimustele, mis igapäeva elus on tekkinud. Samas tervendades keha ning vabastades pingetest.

ULG

ŠAMANISTLIK RÄNNAK

Šamanistlik rännak on sügav pilguheit sisekosmosesse, alateadvuse kaugemate mustrite vaikusesse, aidates mõista olnut ning seoseid, mida endas kanname ja millega loome oma igapäeva elu. See on võimalus kuulata ning õppida tundma iseenda ning ümber häälestada ja luua oma olemust, nii nagu soovime seda näha. Liikudes parema ja täisväärtuslikuma elu korralduse poole.

ULG

SAATUS & TARO

Kõik meie elus toimuv, nii minevikus kui tulevikus, on energias loetav ja tunnetatav. Taro kaardid aitavad selle info tuua meieni lihtsas ja kergesti hoomatavas keeles. Avades uksed mõistmisele ning pakkudes võimalust kontollida oma saatust ise.

ULG

RITUAALNE TATTOO

Tatoveeringud on iidne kunst luua energiat ja väge, toetamaks teekonda ning võimendamaks iseenda olemust. Lubades oma nahal transformeeruda märgi ja mõtestatud mustrina loome uue dimensionaalse mõõtme energiakehas.

Rituaalne tatoveering koosneb hoolikalt valitud ning personaalselt loodud sümboolikast, kandes unikaalset energiakoodi, mis kantakse kehale traditsiooniliselt käsitööna.

ULG